Tanie preparaty Neauvia Intense

Na rynku kosmetologicznym dostępna jest szeroka gama produktów wypełniających na bazie kwasu hialuronowego i innych substancji aktywnych wspomagających procesy regeneracyjne i odnowy biologicznej skóry. Produkty opierają swoje działanie na nowoczesnej technologii opracowanej w laboratoriach. To unikalne produkty zapewniające nie tylko doskonały efekt wypełnienia zmarszczek i ewentualnych ubytków w skórze, ale także długotrwałą biostymulację tkanek.

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego

tani neauvia intenseWysokie stężenie kwasu hialuronowego i dodatkowe substancje aktywne stymulują włókna kolagenowe i elastynę do szybszej regeneracji, wpływają na mikrokrążenie oraz przyspieszają procesy metaboliczne na poziomie komórkowym. Wśród szerokiej gamy produktów na szczególną uwagę zasługują preparaty włoskiej marki Neauvia. To produkty z kwasem hialuronowym pozyskiwanym z Bacillus Subtilis, do sieciowania którego wykorzystywane są polimery PEG, pozwalające na utrzymanie sieci wykonanej w technologii IPN. Mają postać hydrożelu, który ulega powolnej biodegradacji w skórze. Występują w kilku wersjach. Doskonały i tani Neauvia Intense sprawdza się w zabiegach u pacjentów cierpiących na brak gęstości i objętości tkanki. Preparat uzupełnia deficyty tkanki nadając jej pożądany kształt oraz objętość i znacznie poprawia jakość skóry. Stanowi idealne połączenie procesów wypełnienia i stymulacji tkanek. Jest niezwykle bezpieczny dzięki zastosowaniu naturalnego kwasu hialuronowego oraz innowacyjnej metody usieciowania. Nie wywołuje alergii i uczuleń i w doskonały sposób wypełnia zagłębienia w skórze, a także bruzdy i blizny. Neauvia Intense w atrakcyjnej cenie można zakupić w hurtowniach kosmetycznych z produktami do profesjonalnych zabiegów.

To profesjonalny i nowoczesny preparat stosowany powszechnie w gabinetach medycyny estetycznej w zabiegach upiększających i odmładzających. Sprawdza się w przypadku skór pozbawionych sprężystości i elastyczności, na których występują liczne zmarszczki mimiczne i grawitacyjne. Intensywnie nawilża i odżywia skórę, pobudza proces odnowy biologicznej oraz stymuluje włókna kolagenowe do szybszej regeneracji. Naturalny wypełniacz Neauvia to doskonały produkt, który daje natychmiastowe efekty wizualne. Dzięki swojej powolnej biodegradacji daje długotrwałe rezultaty, utrzymujące się nawet do roku czasu.