Prywatny plac zabaw

Dwa miesiące temu przeprowadziłam się z rodziną do nowego domu na przedmieściach. Całe życie mieszkałam w bloku i moim największym marzeniem było posiadanie domku jednorodzinnego. Wraz z mężem zrealizowaliśmy to marzenie. Oprócz pięknego domu posiadamy jeszcze malowniczy ogród. Mamy małe dzieci i z tego względu wydzieliliśmy w ogrodzie miejsce do zabaw. Zależało mi na tym, aby plac zabaw został stworzony według indywidualnego projektu.

Plac zabaw we własnym ogrodzie

polski producent placów zabawBardzo dużo osób, mieszkających w blokach lub kamienicach marzy o tym, żeby posiadać własny dom gdzieś w zielonej okolicy. Domy jednorodzinne mają kilka zalet, a jedną z najważniejszych jest własny, prywatny ogród. Ja całkiem niedawno przeprowadziłam się do nowo wybudowanego domu, który jest spełnieniem moich marzeń. Całe dotychczasowe życie spędziłam w wielorodzinnych budynkach. Poza wielką przestrzenią i większą swobodą mocno doceniam również ogród. Jest to dla mnie miejsce relaksu i odskocznia od codzienności. Postanowiłam też wydzielić w ogrodzie przestrzeń dedykowaną moim dzieciom. Miały się w niej znaleźć sprzęty, służące rozwojowi fizycznemu. W stworzeniu przestrzeni do zabawy według indywidualnego projektu, pomógł nam polski producent placów zabaw, który swoja siedzibę ma w naszej miejscowości. Właścicielem firmy jest znajomy mojego męża. Mogliśmy więc skorzystać z jego wieloletniego doświadczenia przy budowaniu placów zabaw i stworzyć przestrzeń idealną dla naszych maluchów tak, żeby mogła ona posłużyć im przez kilka lat. Postawiliśmy więc tam kilka różnych drabinek, piaskownicę, zjeżdżalnie i różnego typu huśtawki. Znalazło się też miejsce na małe boisko do kosza, bowiem od jakiegoś czasu nasze dzieci mocno zaczęły interesować się tym sportem. Z racji tego, że dzieci uczestniczyły w projektowaniu placu zabaw, są niezwykle zachwycone ostatecznym efektem.

Własny dom jednorodzinny wiąże się z posiadaniem własnego ogrodu. Niedawno zamieszkałam w takim nowym domu i szczególnie zachwycona jestem własnym skrawkiem zieleni. W ogrodzie wyznaczyliśmy specjalną strefę do zabawy dla naszych dzieci. Stworzyliśmy im plac zabaw z prawdziwego zdarzenia, który powstał przy pomocy specjalistycznej firmy, od lat zajmującej się tworzeniem placów zabaw. Całość wykonana jest według naszego indywidualnego projektu.