Poszukiwania serwisu bram garażowych

Mieszkam w starym domu, do którego przynależy również garaż. Już od wielu lat nie zajmowałem się remontem garażu ani konserwacją bramy garażowej. Wiedziałem, że powinienem się tym zająć, ale nigdy nie miałem czasu, albo były ważniejsze wydatki. W końcu jednak musiałem się tym zająć, ponieważ pękła jedna z prowadnic bramy. Otworzenie garażu okazało się niemożliwe. Musiałem znaleźć jakiś zaufany i sprawdzony serwis bram garażowych, który mógłby to naprawić.

Skorzystałem z usług polecanego serwisu bram garażowych

polecany serwis bram garażowych w szczecinieZnalazłem namiary na polecany serwis bram garażowych w Szczecinie. Serwis ten posiadał bardzo dobre opinie i rekomendacje wcześniejszych klientów. Wiele osób pisało na ich stronie internetowej, że jest to profesjonalne miejsce, gdzie pracują najlepsi specjaliści. Są oni niezwykle doświadczeni i bardzo dobrze znają się na naprawie bram garażowych zarówno nowego, jak i starego typu. Zawsze przyjeżdżają zaopatrzeni we wszystkie potrzebne sprzęty i narzędzia, dlatego naprawa nie trwa długo nie przeciąga się na kilka wizyt. Zachęciło mnie to do skorzystania z ich usług, ponieważ chciałem wreszcie móc wyprowadzić samochód z garażu. Do garażu prowadziły co prawda boczne drzwi, jednak były one na tyle małe, że auto musiało na razie stać w środku, a ja dojeżdżałem do pracy komunikacją miejską. Zadzwoniłem na podany numer telefonu i umówiłem serwisantów na naprawę. Nie musiałem długo czekać, ponieważ ekipa zjawiła się u mnie przed domem już następnego dnia. Byłem bardzo zadowolony z ich pracy. Działali szybko i sprawnie. Bez trudu wymienili uszkodzoną prowadnicę. Wymienili ją na oryginalną prowadnicę renomowanego producenta, która idealnie pasowała do bramy. Drugą prowadnicę naoliwili i zabezpieczyli przed nadmiernym tarciem. Dowiedziałem się od nich, że zabezpieczy to prowadnicę przed pęknięciem, ale w przyszłości dobrze będzie ją wymienić.

Wiedziałem, że to nieuniknione zważywszy na to, że brama ta miała już kilkadziesiąt lat. Podziękowałem im za szybką naprawę i zapłaciłem. Cena ich usługi była bardzo niska, zważywszy na to że naprawa zajęła im ponad godzinę, a w cenie znajdowała się również należność za zużyty sprzęt, to znaczy nową prowadnicę. Jestem bardzo zadowolony z usług tego profesjonalnego i polecanego serwisu.