Nasz dom jest pełen pięknych obrazów

Z żoną i synem mieszkamy w pięknym domu, do którego niedawno się wprowadziliśmy. Budowaliśmy go od wiosny zeszłego roku, ale w końcu w nim zamieszkaliśmy i możemy powiedzieć, że mamy swój własny dom. Wcześniej mieszkaliśmy z rodzicami mojej żony i wszystko było super, ale to nigdy nie będzie to samo co mieszkanie na swoim. Nasz własny dom urządziliśmy w sposób nowoczesny. Jako, że cała nasza trójka uwielbia wszelkiego rodzaju obrazy i malowidła to nasz dom jest pełen pięknych obrazów, które zamawiamy przez internet.

Każdy obraz kupiliśmy w sklepie internetowym

duże obrazy olejne - sklep internetowyTo oczywiście nie jest tak, że kupujemy obrazy znanych artystów, bo najzwyczajniej w świecie nie mamy na to pieniędzy. Chociaż nie ukrywam, że naszym ogromnym marzeniem jest kupienie chociaż jednego obrazu, który wyszedł spod pędzla jednego ze znakomitych polskich malarzy nowoczesnych. Mam nawet swojego faworyta, którego obraz chciałbym kiedyś powiesić na ścianie w salonie. Na tą chwilę kupujemy mało znane, ale przepiękne duże obrazy olejne – sklep internetowy, w którym je zamawiamy należy do młodego artysty tworzącego obrazy zupełnie hobbystycznie. I tak każde takie duże malowidło kosztuje kilkaset złotych, więc to nie jest tak, że są to jakieś obrazy małowartościowe. Nie jest też powiedziane, że za kilkadziesiąt lat obrazy tego młodego artysty nie będą warte krocie. Gdyby policzyć wszystkie obrazy na ścianach w naszym domu to doliczy się w sumie czternastu dzieł sztuki. Nasz piękny dom powoli zamienia się w taką prywatną galerię sztuki, ale cały czas mamy sporo wolnej powierzchni, na której ciągle jeszcze zmieszczą się kolejne arcydzieła. Na pewno dużym ułatwieniem dla takich kolekcjonerów jak my jest to, że takie obrazy można dzisiaj zamówić przez internet. Do domu dostarczane są specjalnie zabezpieczoną przesyłką kurierską.

Piękne obrazy na płótnie kolekcjonujemy dopiero od dwóch lat i brakuje nam jeszcze jednego do piętnastu. Wszystkie obrazy w naszym domu kupiliśmy w tym samym sklepie internetowym od tego samego artysty. Obrazy zamawiamy w wersji oprawionej, bo w sklepie internetowym można sobie wybrać rodzaj ramy i jej kolorystykę. Naszą pasją do sztuki nowoczesnej zaraziliśmy naszego syna, który do swojego pokoju sam wybierał obrazy, które kupiliśmy.