Najlepszy lekarz angiolog polecany w Krakowie

Od dziecka mam problemy z żylakami kończyn dolnych. Jest to u nas genetyczne, bo zarówno moja babcia, jak i mama mierzą się z tym problemem. Mnie również ta przypadłość dopadła i z tego powodu cierpię, ponieważ mam czworo rodzeństwa i tylko ja odziedziczyłam to schorzenie. Jest to uciążliwe, bo oprócz względów estetycznych mam problem z bólem i puchnięciem nóg. Kilkakrotnie byłam na wizytach u specjalistów, ale jakoś nikt nie jest w stanie mi pomóc.

Polecany krakowski angiolog

polecany angiolog z krakowaMam wrażenie, że z roku na rok stan moich nóg się pogarsza. Niestety, wzrost wagi mi nie pomaga, bo liczba widocznych żylaków i pajączków w szybkim tempie się powiększa. Dodatkowo pracuję większość czasu na stojąco, co również działa na moją niekorzyść. Ostatnio znajoma, która również ma taki problem jak ja, dostała zakrzepicy żylnej. Strasznie się wystraszyłam, bo mimo tego,że kiedyś robiłam USG żył, to było to dobre kilka lat temu. W sytuacji koleżanki o mały włos, a doszłoby do tragedii, bo skrzep był już bliski oderwania, a wtedy już do nieszczęścia krótka droga. Dlatego postanowiłam, że poszukam jaki jest polecany angiolog z Krakowa. Kiedyś chodziłam do chirurga naczyniowego, ale jednak chciałabym pójść typowo do specjalisty od żył i naczyń limfatycznych. Koleżanka podała mi pewien namiar, więc od razu zadzwoniłam aby się umówić. Niestety tak jak myślałam, czas oczekiwania jest długi. Ale wynika to z faktu, że dobrych specjalistów od angiologii jest mało, a zapotrzebowanie z roku na rok rośnie. Zapisałam się na wizytę i pozostało mi czekać. Miałam dużo szczęścia, bo po kilkunastu dniach dostałam SMS-a z kliniki gdzie angiolog przyjmuje, że zwolnił się termin i mogę skorzystać z wizyty. Bardzo się ucieszyłam i oczywiście zgodziłam się na podaną datę.

Chciałam mieć już to za sobą, a już na pewno nie odwlekać tej wizyty na później. I tak wszyscy powtarzają mi, że za długo zwlekam z leczeniem mojego schodzenia. Tym bardziej, że jestem jeszcze młodą osobą, chciałabym bez wstydu móc pójść na basen czy plażę, a na tę chwilę bez długich sukien nawet w upalne lato nie mogę nawet wyjść. Wynika to z jednej strony ze złego samopoczucia, że ktoś widzi moje brzydkie nogi, a po drugie nie mogę wystawiać ich bezpośrednio na promieniowanie słoneczne.