Girlanda z żarówek na tarasie

Taras latem to wyjątkowe miejsce, w którym spędzamy niemal każdy wieczór, dlatego dbamy o to, aby było przytulne i miłe. Za dnia wystarczą miękkie poduszki, kwiaty w doniczkach i wygodne meble tarasowe. Jednak wieczorami, gdy robi się ciemno, trzeba zadbać o zbudowanie klimatu. Pomoże nam w tym, na przykład: girlanda z żarówek czy duża ilość świeczek.

Więcej informacji o girlandach z żarówek

girlanda z żarówekNiegdyś najlepszym źródłem światła tworzącym klimat były pastelowe lampki, tak zwane cotton balls, jednak wraz z upowszechnieniem się bardziej surowego stylu charakterystycznego dla loftów, coraz częściej wybieramy lampki złote lub miedziane z elementami koloru czarnego. Stawiamy również nie na okrągłe kształty lecz te w kształcie, na przykład sześciokątów lub innych figur przestrzennych. Bardzo popularna stała się również girlanda z żarówek, którą zawieszany nad stołem czy innymi meblami tarasowymi. Możemy również taką girlandę zawiesić na jednej ze ścian drewnianej pergoli. Taki styl jest bardzo efektowny i mniej przesłodzony. Świetnie sprawdzi się u tych, którzy lubią eleganckie rozwiązania. Żarówkowa girlanda może również świetnie sprawdzić się jako dekoracja ogrodu podczas przyjęcia. W związku z rosnącą popularnością plenerowych wesel czy komunii, ozdobienie namiotów właśnie takimi żarówkowymi girlandami, doda przyjęciu blasku, elegancji i przytulności.

W dzisiejszych czasach szukamy nowoczesnych rozwiązań, które dodają pomieszczeniom, wewnętrznym czy zewnętrznym, dużej dozy uroku i niesamowitego klimatu. Lubimy rzeczy, które są miękkie, łagodne, które sprawiają, że czujemy się we własnym domu lub na tarasie bezpiecznie. Sami tworzymy klimat, a girlanda z żarówek nam w tym pomaga, dzięki któremu nasz dom wygląda jak scenografia filmowa, a my przeżywamy najlepsze, choć zwyczajne, chwile.