Dziecięca maskotka mops

Doskonale pamiętam dzień, w którym urodziła się moja córka. Był to dzień niezwykle wyjątkowy, który mógłbym odtworzyć w każdym calu. Ania jest moim oczkiem w głowie, kocham ją ponad życie. Niedługo miała obchodzić swoje imieniny. Jest wesołą, rezolutną siedmiolatką, która uwielbia zwierzęta. Kiedy zobaczyłem w kalendarzu, że jej imieniny zbliżają się wielkimi krokami, postanowiłem zacząć myśleć nad prezentem dla niej. Ostatecznie stwierdziłem, że skoro lubi pieski, to odpowiednim prezentem będzie realistyczna maskotka przypominająca mopsa.

Maskotka w kształcie mopsa

mops - maskotka dla dzieciNarodziny dziecka zmieniły życie mojej i mojej żony o sto osiemdziesiąt stopni. Obydwoje bardzo się zmieniliśmy, myślę, że błyskawicznie dojrzeliśmy do roli rodziców. Musieliśmy nasze dotychczasowe nawyki i wolny czas całkowicie podporządkować naszej córce Ani. Byliśmy jednak na to gotowi. Przez te wszystkie lata, od kiedy Ania jest z nami, staliśmy się naprawdę fajną, zgraną rodzinką. Córeczka niedawno skończyła siódme urodziny i jest naprawdę rezolutnym dzieckiem. Bardzo lubi zwierzęta, w szczególności psy. Gdy dostrzegłem w kalendarzu, że nieubłaganie zbliża się dzień jej imienin, postanowiłem zacząć myśleć nad tym, co mógłbym jej z tej okazji sprawić. Przez ostatnie miesiące jej ulubionym zwierzątkiem był mops – Maskotka dla dzieci o kształcie właśnie tego pieska wydawała mi się być najlepszym pomysłem na prezent dla mojej córeczki. Swój pomysł skonsultowałem z żoną, która również udzieliła mi aprobaty. Znalezienie w Internecie odpowiedniej maskotki nie było trudnym zadaniem. Nie chciałem zostawiać kupna prezentu na ostatnią chwilę, dlatego też szybko sfinalizowałem transakcję, oczekując na dostarczenie mi paczki przez kuriera.

Gdy nadszedł długo wyczekiwany dzień imienin mojej córki Ani, byłem podekscytowany na równym poziomie, co ona. Z samego rana wręczyłem jej prezent, czyli maskotkę przypominającą do złudzenia małego mopsa. Od razu dostrzegłem na jej twarzy szeroki uśmiech. Ogarnął mnie spokój i satysfakcja, ponieważ okazało się, że prezent ode mnie jest niezwykle trafiony. Bardzo lubię dawać prezenty, a wręcz uwielbiam, kiedy budzą one w obdarowanej osobie autentyczną radość. Kiedy miałem pewność, że prezent przypadł córeczce do gustu, i na mojej twarzy zagościł uśmiech.