Wynajęcie sali weselnej w ulubionej restauracji

 

Kiedy Piotrek mi się oświadczył, to byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie. Był to idealny partner, z którym chciałam spędzić resztę życia. Chciałam, żeby moje wesele odbyło się w mojej ulubionej restauracji, która dysponowała dużą salą na różne okoliczności.

Zorganizowanie wesela w dużej sali

sala weselna warszawaZanim ustaliliśmy z narzeczonym termin ślubu, to najpierw wybrałam się do restauracji, ponieważ chciałam mieć pewność, że będzie dostępna ta duża sala weselna Warszawa może i oferowała całą masę takich miejsc, jednak mi zależało na tej konkretnej sali. Byłam tam na urodzinach ciotki. Obsługa była profesjonalna, na stołach nie brakowało jedzenia a napoje i alkohol na bieżąco były przynoszone przez kelnerów. Moja impreza weselna musiała być idealna i wiedziałam, że tylko jak wynajmę salę w tej restauracji, to tak będzie. Udało mi się spotkać z menadżerką i przedstawiła mi wolne terminy. Niewiele ich było, co mnie wcale nie zdziwiło, ponieważ tę salę weselną ludzie bardzo chętnie wynajmowali na wszelakie imprezy. Jedyny wolny i możliwy do zaakceptowania przeze mnie termin, to była sobota jedenastego sierpnia. Planowałam wziąć ślub cywilny i wiedziałam, że termin uda mi się w urzędzie załatwić bez problemu. Zarezerwowałam salę na ten czas i byłam szczęśliwa, że się udało. Od razu powiedziałam o wszystkim Piotrkowi, który również się ucieszył. Wiedziałam, że na tak dużej sali wszyscy goście będą wygodnie siedzieć i potańczą swobodnie. Dopięłam swego i to mnie cieszyło.

Reszta przygotowań do ślubu poszła sprawnie. Wszystko było bardzo dokładnie zaplanowane i wiedziałam, że impreza weselna będzie udana. Piotr był ze mną wybrać suknię, ponieważ go o to poprosiłam. Był szczęśliwy, że mógł być obecny przy mnie podczas tak ważnych zakupów.