Wykonywanie skutecznych zabiegów odmładzających

Jako kosmetyczka doskonale wiedziałam jakie były oczekiwania moich klientek. Zgłaszały się do mnie, żeby poprawić swoją urodę, albo się odmłodzić. Skalpel był ostatecznością i dlatego zdecydowałam się przejść szkolenie, żeby wykonywać bezinwazyjne zabiegi odmładzające.

Oferowanie niedrogich zabiegów odmładzających

zabiegi odmładzające lublinSzybko znalazłam kurs, ponieważ coraz częściej wykonywane w salonach były bezinwazyjne zabiegi odmładzające Lublin był miejscem, gdzie szkolenie się odbywało, co zdecydowanie mi pasowało. Po szkoleniu uzyskałam certyfikat i dzięki temu mogłam oferować takie zabiegi swoim klientom. Potrafiłam każdej z nich doradzić jaki zabieg wykonać, żeby były widoczne efekty. Każda kobieta miała inny typ urody i w inny sposób przebiegł proces starzenia się skóry. Moim zadaniem było to naprawić. Moją pierwszą klientką była starsza kobieta, której zaoferował zabieg odmładzający kwasami hialuronowymi. Kobieta ta musiała odbyć co najmniej trzy zabiegi, żeby było widać efekty i się na to zdecydowała. Po wykonaniu zabiegów odmładzających, klientka pojawiła się w moim gabinecie. Jej skóra wyglądała o wiele lepiej. Nabrała blasku i świeżości. Zabieg odmładzający był skuteczny i niedrogi, ponieważ chciałam zachęcić jak najwięcej klientek na takie zabiegi. Opłaciło się, ponieważ dużo kobiet a nawet mężczyzn się na to decydowało. Miałam dużo pracy, ale najważniejsze, że zabiegi były skuteczne a wszyscy klienci zadowoleni. Codziennie wykonywałam po kilka takich zabiegów.

Klientki mnie ceniły z uwagi na usługi oferowane na najwyższym poziomie. Regularnie się szkoliłam i dzięki temu wprowadzałam coraz nowsze zabiegi do oferty. To przysporzyło mi jeszcze więcej klientów i musiałam wynająć większy lokal i oczywiście zatrudnić osobę do pomocy.