Wygodne wanny do wypoczynku

 

Kilka lat temu dowiedziałam się, że otrzymuje w spadku od mojej cioci pensjonat nad morzem. Ciocia postanowiła przejść na emeryturę i przepisała swoją działalność na mnie. Nie miała ona już pomysłu na to, jak przyciągnąć do siebie gości. Pensjonat miał zostać zamknięty, ale po wprowadzeniu przeze mnie kilku zmian, miejsce to odżyło na nowo i już na ten moment nie ma na wakacje wolnych miejsc noclegowych. A kolejne zmiany wprowadzam cały czas. 

Jacuzzi atrakcją w pensjonacie

wanny z jacuzziProwadzenie własnego hotelu czy pensjonatu w dzisiejszych czasach nie jest już tym samym, co kiedyś. Teraz, bowiem, na rynku panuje duża konkurencja i, nawet nad morzem, jeżeli nie trzymamy ręki na pulsie, możemy byc zmuszeni do zamknięcia swojej działalności. Kilka lat temu dowiedziałam się, że przed taką persepktywą stanął pensjonat mojej cioci, który prowadziła ona od kiedy pamiętam. Ciocia jest już starszą osobą, która postanowiła przejść na emeryturę. Pensjonat zaś przepisała na mnie, wiedząc, że pasjonują mnie tego typu wyzwania. Od razu więc zabrałam się do pracy. Wyremontowałam cały budynek i stworzyłam w nim coś, czego do tej pory nie było, a mianowicie strefę spa. W pięknie urządzonym pomieszczeniu, pełnym egzotycznych roślin, wstawiłam wanny z jacuzzi, z których każdy gość hotelowy może korzystać bezpłatnie. Wanny te mają wbudowany hydromasaż. Są to wanny dedykowane kilku osobom. Jest w nich kilka miejsc siedzących. Mają okrągły kształt, dzięki czemu można w nich zawierać nowe znajomości poprzez wygodną, wspólną konwersację. Takie wanny były pewną inwestycją i to dość sporo, ale z doświadczenia wiem, że tego typu urozmaicenia przyciągają turystów. I nie myliłam się. Wracając do wanien, to zainspirowałam się własną wanną. Jest ona co prawda o wiele mniejsza od tych kupionych do hotelu, ale uwielbiam się w niej relaksować.

Wygodne wanny z jacuzzi stały się dodatkową atrakcją w pensjonacie, którego prowadzenie przejęłam kilka lat temu. Ludzie uwielbiają relaksować się we wodzie, a tym bardzoiej wtedy, że mają zapewniony dodatkowy masaż. A w kupionych przeze mnie wannach można sobie ustawiać różne warianty wodnego masażu, co bardzo podoba się gościom hotelowym. Pozwalam im samy manerwować przy wannach. W końcu zapłacili za możliwość korzystania z nich.