Wydajny olejek CBG

Stosowanie produktów konopnych może przynieść nam wiele korzyści, gdyż zawarte w nich substancje czynne, jak kannabidiol (CBD) i kannabigerol (CBG) regulują prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu i to w wielu obszarach.

Ile kosztują olejki CBG?

olejek cbgPrawda jest taka, że wśród produktów konopnych, to oleje cieszą się największym zaufaniem lekarzy oraz konsumentów, którzy z ich wykorzystaniem leczą się z wielu chorób, schorzeń i dolegliwości. Co ważne, w olejach konopnych, znaleźć można wyłącznie śladową zawartość tetrahydrokannabinolu (THC), toteż pozbawione są właściwości odurzających, jak również odurzających. Co za tym idzie, są legalne i, oczywiście, bezpieczne w przyjmowaniu. Wiele osób pyta czym różni się olejek CBG od olejku CBD, dlatego też warto poruszyć ten temat. Otóż nie ma w sprzedaży olejków zawierających sam kannabigerol, natomiast dostępne są oleje CBD, które go zawierają. Charakteryzują się tym, że sprzedaje się je z adnotacją „premium”, dzięki czemu konsument ma pewność, że nabywa produkt zawierający oba kannabinoidy. Co prawda, takie oleje są droższe od standardowych, ale są to różnice dwudziestu, w najgorszym razie trzydziestu złotych. Zatem nie na tyle dużo, by zrezygnować z zakupu produktu bardziej bogatego w pożyteczne substancje aktywne. Nie można też zapominać, że oleje konopne są wyrobami w pełni ekologicznymi, gdyż pozyskuje się je z upraw, gdzie panują najwyższe standardy i nie używa się pestycydów,, herbicydów czy też syntetycznych nawozów.

Do przyjmowania tych wyrobów nie ma żadnych przeciwskazań, gdyż każdy ich składnik niesie z sobą pozytywne działanie. A wiedzieć trzeba iż zawierają nie tylko CBD i CBG, ale też witaminy, minerały, kompleks nienasyconych kwasów tłuszczowych, fenole oraz terpeny.