Wszechstronne zastosowanie mezoterapii

 

Gabinety medycyny estetycznej oferują różnego rodzaju zabiegi, które cieszą się dużą popularnością w obecnych czasach. Dzięki nim można pozbyć się różnych niedoskonałości urody takich jak zmarszczki, rozstępy, przebarwienia. Jedną z wykorzystywanych tutaj technik jest mezoterapia, która ma wszechstronne zastosowanie. Może być wykorzystywana do redukcji różnych niedoskonałości skóry, stosuje się ją także w profilaktyce i leczeniu łysienia.

Wskazania do skorzystania z zabiegu mezoterapii

mezoterapia krakówKonieczne jest wykonanie serii zabiegów, by osiągnąć pozytywne efekty. Mikronakłucia umożliwiają wprowadzenie substancji aktywnych. To doskonała alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, a jej zaletą jest fakt, iż nie wymaga długiej rekonwalescencji. Zabieg kosmetyczny, który polega na wykonywaniu drobnych iniekcji, dzięki której można wprowadzać w skórę aktywne preparaty lecznicze to mezoterapia Kraków jest miastem, gdzie doświadczeni specjaliści chętnie stosują tę metodę. Wykorzystują wówczas specjalistyczne preparaty, w których znajduje się kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, witaminy, aminokwasy, a także inne składniki. Dzięki mezoterapii można poprawić mikrokrążenie w tkance podskórnej, a także usprawnić metabolizm komórek tłuszczowych. Przyczynia się do rewitalizacji i przyspieszenia krążenia. Zabieg ten jest bardzo popularny, można go wykorzystać w leczeniu cellulitu i rozstępów. Poprawia wygląd skóry, zapobiega łysieniu. Mezoterapia igłowa jest wyjątkowo skuteczny zabiegiem, który doskonale odmładza cerę, sprawiając, że skóra jest bardziej sprężysta. Może być wykonywana na różnych częściach ciała, na twarzy, udach, brzuchu i szyi. Wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry to doskonała propozycja dla osób, które chcą spowolnić proces starzenia.

Ten popularny zabieg przyczynia się do rewitalizacji cery, nawilża ją, skutecznie poprawia urodę. Specjalistyczne substancje zawierające witaminy, mikroelementy, kwasy nukleinowe oraz kwas hialuronowy przyczyniają się do rewitalizacji i odmłodzenia, skutecznie likwidują różne niedoskonałości, takie jak zmarszczki, cellulit, rozstępy. Metoda ta doskonale odżywia cebulki włosowe, wzmacnia je, pobudzając włosy do wzrostu, zapobiegając nadmiernemu łysieniu i przerzedzaniu się fryzury.