Własna strona internetowa

 

Na przełomie ostatnie roku – 2016/2017 niestety musiałam pożegnać się z dotychczasowym miejscem pracy. Duża międzynarodowa korporacja w której do tej pory miałam możliwość odbywania stażu zlikwidowała się z dnia na dzień. Tym samym stanęłam przed całym nowym światem możliwości. Pomyślałam może to najlepszy czas na zmiany.

Stworzenie swojej strony w internecie

projektowanie stron internetowychNa samym początku mojej nowej drogi było wiele obaw i wątpliwości. Były one dość duże, do tego stopnia, iż mimo podjęty działań, siadałam jeszcze przed komputerem wieczorami i wysyłałam swoje CV do korporacji o podobnym profilu, do tej w której pracowałam poprzednio. Aż w końcu, któregoś pięknego wieczora powiedziała – basta! Dość. Od teraz poświęcam się całkowicie moim nowym planom. Chodziło tutaj oczywiście o założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Chciałam mieć swój własny biznes – mały sklepik internetowy. Od wielu lat jestem zamiłowaną pasjonatką wina i to właśnie miał był produkt przewodni mojego sklepiku. Dodatkowo miały się w nim znaleźć odpowiedni dla tej branży akcesoria i dodatki. Jak sobie poradziłam z własną stroną www? Wbrew pozorom samodzielne projektowanie stron internetowych wcale nie jest takie trudne. Mamy dużo możliwości pomocowych. Możemy skorzystać na przykład z bardzo popularnej platformy Worldprss. Ja swoją stronę stworzyłam samodzielnie.

Wybierając stronę internetową dla swojego własnego biznesu musimy przemyśleć wiele opcji. Jeżeli taką stronę chcemy projektować sami, własnoręcznie, pamiętajmy, że musimy poświęcić na to trochę czasu. Dodatkowo będzie musieli potem samodzielnie zajmować się prowadzeniem naszej nowej strony internetowe. Jeżeli natomiast skorzystamy z usług osób, freelancerów lub firm zajmujących się tą branżą, na pewno profesjonalnie i kompleksowo podejdą oni do temat. Stworzą oni naszą platformę www od a do z.

Stronę dla firmy zrealizować można na : https://www.artdelarte.pl/