W poszukiwaniu jasnych jeansów damskich

Moja koleżanka z liceum organizowała u siebie w domu imprezę urodzinową. W naszej paczce przyjaciółek mamy taką małą tradycję, że za każdym razem, kiedy idziemy do kogoś na przyjęcie, to ubieramy się tak samo – a przynajmniej na tyle ile się da. Żadna z nas nie zazdrości w ten sposób innej kreacji i wszyscy od razu widzą, że trzymamy się razem. Pomysł był prosty – jasne jeansy, biała bluzka.

Stylowo w jasnych jeansach damskich

jasne jeansy damskieDzień urodzin. Dwie godziny przed wyjściem chcę sobie przygotować ubrania i nagle to do mnie dociera. Mam same ciemne spodnie. Nic jasnego. Czas ucieka więc jadę do galerii. I okazuje się, że mam szczęście. Jasne jeansy damskie są chyba teraz w modzie, bo miałam z czego wybierać. Było tyle różnych wzorów, że kompletnie zapomniałam, dlaczego się tak spieszyłam. Przesiedziałam w przymierzalni tyle czasu, przymierzając chyba z dziesięć par, że dopiero po chwili dotarło do mnie, że muszę zdążyć na imprezę. Podjęłam decyzję, wychodzę z przymierzalni, a tam jakże miła niespodzianka. Dwie inne koleżanki z naszej paczki także najwidoczniej zdały sobie sprawę, że nie przemyślały do końca wyboru ubrania na urodziny, bo takowych ciuchów nie mają w domu. Ale przynajmniej dzięki temu, wszystkie mogłyśmy wybrać dokładnie takie same spodnie. Zapłaciłyśmy, rozjechałyśmy się do domów i spotkaliśmy później jakby nigdy nic u solenizantki w domu.

Nie mam wątpliwości, że od tej pory zdecydowanie zanim zostanie podjęta decyzja, co do stylu ubioru na kolejną imprezę, prześwietlę w myślach całą swoją szafę, zanim zgodzę się na dany strój. Lub ewentualnie ponownie udam się na zakupy tuż przed spotkaniem. W jasnych jeansach już jednak mogę wychodzić i zdecydowanie nie zapomnę tym razem, że je już w swojej kolekcji posiadam.