Trzy paskiem znakiem rozpoznawczym Adidasa

Na przestrzeni lat rozwinęło się wiele sportowych firm. Niewiele jednak z nich udało się utożsamić z wygodnym i sportowym lookiem na tyle, aby móc o nich powiedzieć, że są kultowe. Jest jednak jedna firma, która jest na tyle rozpoznawalną marką, że niezmiennie od pokoleń wszyscy wiedzą jaki jest jej znak jakości.

Odzież i obuwie Adidasa

AdidasZdarzyło mi się osobiście doświadczyć tego, że zarówno dzieci jak i osoby starsze kojarzą tą markę. Mowa oczywiście o firmie Adidas. Jest to firma, która pochodzi z Niemiec i produkuje zarówno odzież jak i obuwie w stylu sportowym. Nazwa ta pochodzi od zdrobnionych imion obu właścicieli. Marka ta istnieje na rynku prawie od stu lat i nie ma sobie równych. Wciąż nadąża za trendami a odzież jest przystępna cenowo. Znakiem firmowym są trzy paski, które są umieszczane na odzieży. Paski te są często widoczne na strojach piłkarskich podczas wielu meczy na całym świecie. Do grupy Adidas należy Adidas Classic z kultową odzieżą i obuwiem znanym od lat, Adidas Sport z typową odzieżą i obuwiem o przeznaczeniu sportowym, np. fitness czy sporty grupowe, oraz Adidas Style – stylowa odzież, którą można założyć na wiele okazji. Przekrój ten pokazuje bogactwo fasonów i wzorów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Fenomen Adidasa polega na tym, że zna go każdy a jakość ich produktów jest bardzo dobra. Rzeczy są trwałe oraz odporne na warunki pogodowe. Obuwie posiada specjalne systemy, dzięki którym stopa oddycha a kolekcje zaczynają się już od najmniejszych rozmiarów dla niemowląt.

W zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie. Sklepy firmowe znajdują się na całym świecie. Poza tym bardzo dużo firm sprzedaje produkty tej firmy na stronach internetowych. Niemniej jednak należy uważać, aby kupować je z oryginalną metką.