Taneczna impreza w centrum Poznania

Wielkimi krokami zbliża się Sylwester. Niemal każdy chce pożegnać stary o powitać nowy rok z prawdziwym przytupem. Sposobów na świętowanie jest mnóstwo, począwszy na domówkach, poprzez zorganizowana imprezy i balem, aż po masowe koncerty na świeżym powietrzu. Dla miłośników świętowania pod chmurką stolica Wielkopolski przygotowała w tym roku największą w kraju imprezę taneczną. Zapowiada się naprawdę ciekawie. 

DJ poprowadzi miejski Sylwester

najlepszy DJ z PoznaniaSylwestra obchodzą niemal wszyscy w mniej lub bardziej huczny sposób. Każdy z nas przeżyć wyjątkowo tę noc przejścia ze starego w nowy rok. Dostępnych jest mnóstwo możliwości na świętowanie. W całej Polsce organizowane są większe imprezy i bale, bardzo dużo osób wybiera się na domówki. Ci, którzy nie mają do tej pory pomysłu na Sylwestra, mogą skorzystać z tego, co proponuje im miasto, w którym mieszkają. W większości z nich odbywają zabawy na świeżym powietrzu. Są to zazwyczaj koncerty, ale nie tylko. W Poznaniu, na przykład, organizowana jest największa w kraju impreza taneczna pod chmurką. Poprowadzi ją chyba najlepszy DJ z Poznania, który będzie grał największe hity z przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. DJ ten ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu masowych imprez. Kilka late temu również miał okazję współorganizować Sylwestra, ale w innym niż jego rodzinne miasto. Teraz będzie grać u siebie. Wspierać go będzie dwóch innych DJ-ów. Zapowiada się przednia zabawa, bo DJ obiecał, że będzie unikał mocnego miksowania muzyki, co spodoba się na pewno osobom, które nie zaliczają się do młodzieży. Poza imprezą prowadzoną przez profesjonalnego DJa, która potrwa do trzeciej nad ranem, o północy, tradycyjnie, przewidywany jest pokaz sztucznych ogni, który ma przygotować doświadczona firma pirotechniczna. Pokaz ten połączony będzie z pokazem świateł. Czeka więc nas spektakl muzyczno- świetlny. 

W tym roku po raz kolejny większość miast przywita na głównych rynkach czy placach poprzez koncerty czy też zabawy taneczne na świeżym powietrzu. Na te ostatnią opcję postawił Poznań. Miasto zatrudniło jednego z najlepszych DJów z regionu do poprowadzenia imprezy. Nie zabraknie wielkich hitów z ostatnich kilkudziesięciu lat. A o północy czekać będzie nas spektakl ze sztucznymi ogniami i muzyką.