Stylowe torby skórzane

Gdyby ktoś zapytał mnie, jakie akcesorium jest najbardziej praktyczne, powiedziałabym, że plecak. Spełnia swoją rolę idealnie, do tego znajdziemy takie wielkości i wzory, jakie sobie tylko wymarzymy. Jednakże, plecak niestety nie pasuje do każdej stylizacji, zwłaszcza kiedy osiągamy pewien wiek. Co zatem zrobić, żeby jednak nie rezygnować z tej wygody, jaką daje nam plecak?

Torba na ramię ze skóry

Torba skórzana na ramięIdąc na studia poczułam, że porzucenie plecaka otwiera pewien etap w moim życiu. Uznałam, że wkraczam w dorosłość, dlatego czas przerzucić się na torbę. Musiała ona jednak spełniać swoją rolę tak dobrze jak plecak, zatem moim prezentem „ode mnie dla mnie” z okazji dostania się na wymarzone studia była torba skórzana na ramię. Wybrałam czarną, z jedną wielką kieszenią i dwiema mniejszymi i okazało się, że jest równie pojemna co plecak. Wpychałam do niej wszystkie notesy, pomieściła także laptopa, zatem byłam bardzo zadowolona. Torby skórzane poza swoją pakownością, charakteryzują się dużą wytrzymałością i tym, że nie przemakają, co dla mnie jest bardzo ważne. Dodatkowo wyglądają niezwykle elegancko i stylowo, ale są na tyle uniwersalne, że nawet przy sportowej stylizacji się obronią. Moja torba wytrzymała ze mną cale studia i mam ją do dziś, dalej służy mi bez zarzutu. Jest to dobry wybór dla tych, którzy cenią sobie solidne wykonanie, a także funkcjonalność i szyk. Występuje w wielu kolorach i modelach, zatem każdy może znaleźć coś dla siebie.

Plecak niewątpliwie wzbudza nostalgię i przywołuje młodzieńcze lata, jednak torby nie są od nich gorsze. Warto wybrać taką, która będzie równie pojemna i praktyczna, a poza tym doda naszej stylizacji eleganckiego sznytu. Skóra jest niesamowicie wytrzymałym tworzywem, co sprawie, że możemy się nią cieszyć bardzo długo