Srebrne pierścionki – ponadczasowe

Biżuteria zawsze zdobi kobietę, jest „kropką nad i” każdej stylizacji. Warto każdorazowo zadbać o dopełnienie kreacji biżuterią, tylko wówczas zrobi ona wrażenie o jakie nam chodzi. Również dłonie niech zawsze będą zadbane, bo to wizytówka kobiecości. Na palcu niech mieni się pierścionek.

Jakie pierścioneki modne w tym sezonie?

pierścionki srebrne z cyrkoniąJeśli chodzi o pierścionki to tu zawsze rządzi klasyka. Nic tak nie zdobi pięknej kobiecej dłoni jak pierścionek, który błyszczy. Co sezon pojawiają się wprawdzie nowe kolekcje pierścionków, często bardzo oryginalne, inne niż te do których jesteśmy przyzwyczajeni. Są one nade interesujące, ale i tak stawiam na klasykę pasującą do wszystkiego. Polecam mieć w każdej kobiecej szkatułce z biżuterią delikatne pierścionki srebrne z cyrkonią, które w doskonały sposób łączą kobiecość, delikatność, elegancję i błysk.Pierścionek nie musi być masywny, wręcz przeciwnie postaw na subtelny, cienki, ale za to bijący blaskiem pojedynczej cyrkoni bądź sznurkiem sąsiadujących obok siebie mieniących cyrkoni. Jeśli jednak gustujesz w szerszych pierścionkach typu obrączka to wybierz piękne ażurowe srebrne obrączki zdobione małymi cyrkoniami. To również ostatni hit biżuteryjny. Pierścionek jest bardziej widoczny ale z uwagi nas swoją ażurowość staje się również wizualnie lekki. Srebro bardzo chętnie wybierane jest przez kobiety bowiem kojarzy się z minimalizmem, klasyką, elegancją i nowoczesnością.Faktycznie nie można tego odebrać srebru, pierścionki srebrne z cyrkonią to biżuteryjna ozdoba dłoni pasująca do businessowej garsonki czy spodnium a także do luźnej codziennej stylizacji. Dodatkowym atutem biżuteri srebrnej jest to, iż nawet przepiękne srebrne pierścionki z cyrkonią można mieć za nieduże pieniądze i lśnić prawdziwie olśniewającym blaskiem.

Ze srebrem pięknie komponuje się również szmaragdowa zieleń i oczko z cyrkonią w tym kolorze to szyk i elegancja, a przy tym delikatny retro styl i design. Dla nowoczesnych pań srebrny, cienki pierścionek, ale z jedną dużą prostokątną cyrkonią będzie strzałem w dziesiątkę. Wybór srebrnych pierścionków jest naprawdę olbrzymi i może wręcz przyprawić o ból głowy. Mam nadzieję, że powyższy krótki poradnik biżuteryjnych trendów w pierścionkach ułatwi odrobinę decyzję.