Sposoby wybielania zębów

Zanim zdecydujemy się na wybielanie zębów powinniśmy przede wszystkim zapoznać się z metodami, którymi można je wykonać. To właśnie od konkretnej metody uzależniona będzie cena zabiegu. To dlatego warto zrobić od razu rozeznanie i upewnić się która z metod będzie atrakcyjniejsza cenowo. Poza tym przed wybielaniem zębów warto wybrać się do konkretnej kliniki i upewnić się, czy zabieg będzie odpowiedni dla nas. Tak naprawdę na takiej wizycie personel z całą pewnością zaproponuje odpowiednią metodę.

Profesjonalne wybielanie zębów

wybielenie zębów w chorzowieW większości przypadków w gabinetach stomatologicznych lub gabinetach medycyny estetycznej wykorzystuje się laser, lampy oraz specjalistyczne nakładki na zęby. Decydując się na wybielanie zębów u dentysty możemy cieszyć się wybieleniem nawet o kilka odcieni. Jeśli chodzi o laserowe wybielanie to jego cena może wynieść od 600 do 2000 złotych. Oczywiście istnieją nieco tańsze metody. Wśród nich nie sposób nie wymienić wybielania 800zębów za pomocą nakładek. Takie wybielanie kosztuje od 400 do 800 złotych. Konkretna cena uzależniona będzie od renomy gabinetu, jego lokalizacji, jak i od rodzaju użytej nakładki. Jeśli chodzi o wybielanie za pomocą nakładek, to cały proces trwa około 2 tygodni. Pacjent musi codziennie przez kilka godzin nosić specjalne nakładki. Mimo wszystko takie wybielanie zębów musi być przeprowadzone pod kontrolą lekarską. Czasami warto zdecydować się na wybielanie zębów. Dobrym pomysłem będzie wybielenie zębów w Chorzowie. Z całą pewnością zabieg taki sprawi, że zyskamy większą pewność siebie. Mimo wszystko nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Pamiętajmy jednak o tym, że na wybielanie zębów bardzo często są promocje. To dlatego powinniśmy na bieżąco śledzić oferty konkretnych gabinetów. Jeśli nas nie stać na profesjonalne gabinety, to możemy skorzystać z wybielających past, które również mogą pomóc, a kosztują dużo mniej.

Na wybielanie zębów decyduje się coraz więcej osób. Wszystko dlatego, że zabiegi te są nieinwazyjne i pomagają w szybki sposób uzyskać wymarzony odcień zębów. Pamiętajmy, że efekt, który uzyskamy zależny będzie od wyjściowego koloru naszych zębów. Nie każdy może się cieszyć jednakowym poziomem wybielenia i nie jest to żadną nieprawidłowością. Zanim zdecydujemy się na konkretny model, powinniśmy dokładnie prześledzić wszystkie możliwości i oferty.