Rolety spełniały nasze wymagania

Mąż zrobił dla mnie niespodziankę i zabrał mnie w piękną okolicę. Myślałam, że idziemy tylko na spacer a okazało się, że chciał mi pokazać mieszkanie, które mu się spodobało i które planował dla nas kupić. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. Było duże i jasne bardzo mi się spodobało. Można było je urządzić pod siebie. Już miałam na to kilka pomysłów. Interesowałam się wystrojem wnętrz. Oglądałam sporo programów w telewizji i wiedziałam co nam się podoba. Na szczęście cena za to mieszkanie była dosyć przystępna i udało nam się pozałatwiać wszystkie formalności.

Zdecydowaliśmy się na eleganckie rolety

rolety w kasecie poznańEkipa remontowa w ciągu miesiąca zrobiła wszystko na czym nam zależało a później mogłam wkroczyć ja i zabrać się do dekorowania wnętrz. Postanowiłam kupić do salonu i sypialni rolety w kasecie poznań. Miałam koleżankę, która prowadziła sklep z takimi rzeczami i u niej kupiłam bardzo dobrej jakości rolety w niskiej cenie. Zadzwoniłam do Sabriny kiedy kupiliśmy mieszkanie i ona od razu podesłała do nas fachowca, który dokładnie wymierzył nasze okna. Przyjechał do nas ze wzornikiem i od razu przy nim zadecydowaliśmy, które materiały nam się najbardziej podobają. Zależało nam na grubych materiałach, które zasłonią w nocy wszystkie światła. Nasze mieszkanie było blisko parku i wokoło było sporo lamp. Zależało nam żeby w nocy było u nas ciemno bo tak się lepiej śpi i odpoczywa. Fachowiec polecił nam szczególnie jeden rodzaj tkaniny, która jest droższa ale bardzo dobra. Miała jeszcze dodatkową funkcję. Poza zaciemnieniem w miesiącach letnich można było się nią ratować od słońca. Posiadała od okna materiał, który nie wpuszczał do domu promieni słonecznych i dzięki temu w domu miało być chłodniej. Zdecydowaliśmy się z mężem na tą tkaninę.

Sabrina załatwiła nam dobrą cenę więc byliśmy bardzo zadowoleni z naszych zakupów. Okna z roletami prezentowały się bardzo ładnie. W mieszkaniu od razu zrobiło się przytulniej. Rzeczywiście tak jak obiecywał fachowiec rolety spełniały swoje funkcje. Zarówno latem jak i zimą wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Nasze mieszkanie było bardzo fajne. Byłam wdzięczna mężowi, że je dla nas wyszukał. Dobrze nam się w nim mieszkało a już niedługo nasza rodzina miała się powiększyć o nasze wspólne, pierwsze dziecko.