prezenty

Prezent dla przyszłej mamy

Wybierasz się w odwiedziny do przyszłej mamy lub też zostałaś zaproszona na pępkowe i chcesz kupić wyjątkowy i jednocześnie praktyczny prezent. Nie masz jednak żadnego pomysłu? Istnieje naprawdę wiele możliwości, które będą jednocześnie ładne jak i praktyczne. Oto kilka naszych propozycji na prezent dla przyszłej mamy.

Prezent dla kobiety w ciąży

bielizna ciążowaZwykle przyszłej mamie wręcza się prezenty, które będzie mogła wykorzystać dopiero po porodzie, jeśli jednak do rozwiązania jest jeszcze daleko, można pomyśleć o czymś co teraz przyda się przyszłej mamie. Możliwości jest tu naprawdę sporo od tych prostszych prezentów po te bardziej wymyślne. Kosmetyki dla kobiety w ciąży to zawsze dobry i bezpieczny pomysł i mamy pewność, że przydadzą się każdej przyszłej mamie. Ciekawym pomysłem na prezent dla przyszłej mamy może być także poduszka dla ciężarnej. Jest to bardzo praktyczny prezent, warto jednak za nim go kupimy zorientować się czy przyszła mamy już takiej poduszki nie posiada. Ciekawym pomysłem na prezent może także być elegancka bielizna ciążowa. Jest to oczywiście tylko kilka z wielu dostępnych możliwości. Za nim zdecydujemy się na konkretne rozwiązanie, dobrze jest nieco podpytać co by przyszła mama chciała dostać i co by się mogło jej przydać.

Praktyczny prezent dla przyszłej mamy

bielizna ciążowaOpieka nad noworodkiem to duży wysiłek, dlatego warto pomyśleć o prezentach, które mogą to młodej mamie ułatwić. Akcesoriów które ułatwiają pielęgnacje dziecka jak i normalne funkcjonowanie jego matce jest naprawdę bardzo wiele i w praktyce wszystkie one mogą być doskonałym pomysłem na prezent. My wskażemy na podstawie dzieci.pl tu tylko kilka tych praktyczniejszych rozwiązań, wśród których można wymienić takie jak:

  • bluzka do karmienia,
  • biustonosz dla karmiącej,
  • poduszka do karmienia,
  • odciągacz pokarmu,
  • przewijak,
  • nosidło, chusta.

Oczywiście to tylko kilka z naprawdę wielu możliwości. Kupując prezent dla młodej mamy upewnijmy się jednak, że nikt poza nami nie wpadł na ten sam pomysł. Dajmy na to przewijak to duże ułatwienie w opiece nad niemowlakiem, jednak trzy przewijaki to już spory problem dla rodziców. Miejmy to na uwadze kupując prezent, dlatego prezenty które wręczamy z okazji narodzin dziecka powinny być przemyślane i skonsultowane, może to i mniejsza niespodzianka, jednak w tym wypadku to na pewno będzie lepsze rozwiązanie.

Praktyczny prezent dla niemowlaka

antybakteryjna pościel dla dzieciPrezenty wręczane przyszłej mamie mogą nie tylko być dla niej, ale także i dla jej nienarodzonego dziecka. Według edzieciecy.pl warto tutaj pomyśleć o praktycznych rzeczach, które mogą się przydać przyszłym rodzicom. Bardzo dobrym pomysłem na prezent może się okazać kolorowy, delikatny kocyk. Choć tutaj powstaje ryzyko, że przyszła mama otrzyma więcej niż jeden taki kocyk, ponieważ jest to dość powszechny prezent, dlatego jeśli chcemy być oryginalni można pomyśleć o takim rozwiązaniu jakim jest antybakteryjna pościel dla dzieci. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne i będzie miało pozytywny wpływ na zdrowie dziecka. Pościele antybakteryjne na w swojej powłoce ma nieszkodliwe substancje naturalne, które mają działanie antybakteryjne i antyalergiczne, ponadto zwykle są one w ładnych kolorach i mają delikatna fakturę przyjemną dla skóry dziecka. Poza tekstyliami można także pomyśleć np. o matach edukacyjnych, które w ostatnim czasie zyskują dużą popularność. Dobrym pomysłem mogą okazać się także różnego rodzaju zabawki rozwojowe choć to są już prezentu, które wykorzystywane będą dopiero za jakiś czas.

Ubranka to zawsze dobra alternatywa

połśpiochy bez stópekNajpowszechniejszym i najczęściej wybieranym prezentem dla przyszłej mamy są ubranka dla dziecka. Choć należy się liczyć z tym, że na pewno nie my jedni zdecydujemy się na taki prezent, to na pewno i tak ubranka przydadzą się przyszłym rodzicom. Najczęściej wybieramy tradycyjne śpioszki, dlatego jeśli chcemy kupić jakieś ubranko dla dziecka warto pomyśleć o mniej popularnym rozwiązaniu jakim są chociażby body na ramiączkach dla dzieci czy też połśpiochy bez stópek lub ze stópkami. Bez względu na to na jakie rozwiązanie się zdecydujemy czy będą to wspomniane już body na ramiączkach czy coś innego ważne jest to by zwrócić szczególną uwagę na to z czego ubranko dla dziecka zostało wykonane. Dla niemowląt wybieramy tylko takie ciuszki, które wykonane są z 100% bawełny wysokiej jakości.

Podsumowując

Przedstawione przez nas propozycje to ledwie kilka z wielu możliwości. Wyszczególnione tu rozwiązania są przede wszystkim praktyczne i użyteczne, jak i są w różnym przekroju cenowym, dzięki czemu każdy powinien znaleźć tu jakąś ciekawa inspiracje, jeśli chodzi o pomysł na prezent dla przyszłej mamy.  

One thought on “Prezent dla przyszłej mamy

  1. Witam, zgadzam się, ubranka to zawsze dobra alternatywa. Tylko pamiętajmy, żeby nie kupować ich za dużo, bo maluch szybko przecież z nich i tak wyrasta.

Dodaj komentarz