Potrzebowałam zaprojektować ogród

Po wielu latach wreszcie udało mi się z mężem kupić własny dom na przedmieściach miasta. Sam dom był już wyremontowany i gotowy do wprowadzenia się. Posiadał on jednak zaniedbany ogród. Całe życie marzyłam o pięknym ogrodzie, z dala od ulicy, gdzie będzie można o każdej porze roku usiąść i się trochę zrelaksować. Jednak, kiedy przyszło co do czego, okazało się, że nie mam pojęcia, jak zabrać się za posprzątanie tego miejsca. Zależało mi na tym, aby ogród był pięknie i funkcjonalnie zaprojektowany.

Kto w Warszawie zaprojektuje mi ogród?

projektowanie ogrodów w warszawieWiedziałam, że bardzo ważne jest, aby rośliny miały odpowiednią ilość światła i obok siebie rosły takie gatunki kwiatów, które będą ładnie się ze sobą komponować. Nie miałam też pojęcia co zrobić ze starymi drzewkami owocowymi, chociaż domyślałam się, że trzeba je będzie przyciąć. Porozmawiałam na ten temat z moją nową sąsiadką, która miała piękny ogród. Dowiedziałam się od niej, że dobrym rozwiązaniem będzie zatrudnienie firmy, która zajmuje się projektowaniem ogrodów. Ona sama korzystała z takich usług i była bardzo zadowolona. Była to profesjonalna i doświadczona firma, w której ofercie można było znaleźć między innymi projektowanie ogrodów w Warszawie. Dała mi ona namiary na tę firmę i zapewniła, że na pewno będę zadowolona, ponieważ zatrudniają oni najlepszych projektantów i ogrodników, którzy są w stanie „wyczarować” naprawdę najpiękniejsze ogrody w miejscach, które wcześniej były bardzo zaniedbane. Korzystając z jej dobrej rady, jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu i umówiłam się na pierwsze spotkanie z przedstawicielem tej firmy. Muszę przyznać, że szybko przekonałam się co do tego, że był to prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Projektant z którym się spotkałam podszedł do sprawy z pełnym zaangażowaniem i od razu wykonał dla mnie wstępny projekt ogrodu.

Kilkanaście dni później przyszedł do mnie z gotowym projektem, który mogłam zobaczyć również na komputerze na specjalnym programie graficznym w formie 3D. Dzięki temu było mi łatwiej sobie wyobrazić, jak to wszystko będzie wyglądało w rzeczywistości, szczególnie wiosną i latem, kiedy ogród miał być najpiękniejszy. Byłam bardzo zadowolona z projektu i jego niskiej, atrakcyjnej ceny. Od razu się na niego zdecydowałam.