Pokazy pirotechniczne z muzyką, na których byłam

Przypadek sprawił, że przez ostatni rok widziałam kilka pokazów pirotechnicznych. Nigdy wcześniej nie zastanawiałam się, co to jest, nie byłam w ogóle zainteresowana tym tematem. Jednak właśnie rok temu poznałam mężczyznę, który odmienił moje życie, zakochałam się w nim od pierwszego wyjrzenia z początku nie wiedziałam zbyt dużo o jego zainteresowaniach, lecz nie trwało to długo. Okazało się, że jest on organizatorem pokazów pirotechnicznych. Bardzo mnie to zaintrygowało.

Pokazy pirotechniczne komponujące się z muzyką

pokazy pirotechniczne z muzykąPo kilku miesiącach wzięłam ślub z miłością mojego życia. Dzień oświadczyn był niesamowity, mój ukochany, w letni ciepły wieczór wziął mnie wraz z grupką swoich znajomych na małą wycieczkę. Od razu wyczułam, że coś knują, zostałam sama z nim na niewielkiej polance i wtem usłyszałam wystrzały fajerwerków, przyznam szczerze, że trochę się przeraziłam, nagle zobaczyłam jak mój mężczyzna klęka i wręcza mi pierścionek zaręczynowy. Od razu się zgodziłam, gdy tylko powiedziałam magiczne słowo ‘’tak’’ ujrzałam różowe fajerwerki przybierające kształt serca. Byłam niezwykle wzruszona, nigdy nie przyszedłby mi do głowy taki sposób na zaręczyny. Mój mąż tworzy wraz z swoimi przyjaciółmi pokazy pirotechniczne z muzyką, jest to spektakularne widowisko. Muzyka stanowi wspaniały dodatek do świateł tworzonych przez sztuczne ognie. Zaliczyłam wraz z nim już kilka takich imprez, każda z nich była nieco inna, różniły się tematyką, rodzajem puszczanej muzyki i typem ludzi, którzy na nią przychodzili. Byłam nawet na pokazie poświęconym tematyce historycznej, gdzie cały spektakl tworzył daną historię. Praca pirotechnika jest odpowiedzialnym zajęciem, trzeba być naprawdę odważnym by ją wykonywać. Na początku martwiłam się o męża, że w końcu może im coś nie wyjść i ktoś na tym ucierpi, jednak z czasem zobaczyłam, że on i jego pracownicy to ludzie znający się na swojej branży.

Do dziś chodzę na większość jego pokazów, nigdy się na nich nie nudzę, zazwyczaj jestem pod wielkim wrażeniem tego, co człowiek potrafi zrobić. Zapomniałam dodać, że na naszym weselu również odbył się spektakularny pokaz fajerwerków, dobrana muzyka była bardzo romantyczna, my zaś mieliśmy satysfakcje patrząc na zaintrygowane miny naszych gości teraz wiem, że dzięki temu zapamiętają nasz ślub na zawsze.