Pasmanteria sprzedawana przez Internet

Od dziecka interesowały mnie wszelkie prace manualne. Rysowałam, malowałam, wylepiałam i co tylko się da. Chodziłam też na wszystkie zajęcia plastyczne, jakie były dostępne w szkole. Kiedy byłam w liceum bardzo mocno zainteresowałam się metodą decoupage oraz własnoręcznym tworzeniem ozdób do domu. Potem doszło do tego szycie ubrań. Żeby realizować swoją pasję potrzebowałam dobrze wyposażonego sklepu. To zainspirowało mnie do założenia własnej działalności gospodarczej. 

Sklep internetowy z tasiemkami i koronkami

sklep z pasmanterią on lineMożna powiedzieć, że jestem urodzoną pasjonatką prac plastycznych. Od kiedy pamiętam uwielbialam malować, rysować, wyklejać i tak dalej. Im byłam starsza, tym bardziej poszerzałam swoje zainteresowania. Do tego stopnia, że w liceum wręcz zakochałam się w technice decoupage oraz w tworzeniu dekoracji do domu. Żeby móc realizować swoje pasje okupowałam różnego rodzaju pasmanterie. Poszukiwałam wstążek, guzików, koronek i tak dalej. To zainspirowało mnie do założenia swojej działalności gospodarczej. Od dwóch lat prowadzę sklep z pasmanterią on line, który zaopatrzyłam w szeroką gamę produktów przydatnych do szycia, tworzenia i tak dalej. Zależało na tym, żeby asortyment był bardzo urozmaicony. Nawiązałam więc współpracę z kilkoma hurtowniami, oferującymi wysokiej jakości pasmanterię w całkiem przystępnych cenach. Dzięki temu mogę zaoferować konkurencyjne ceny w swoim sklepie internetowym. Na stronie uruchomiłam też możliwość podsyłania przez klientów sugestii, co chcieliby znaleźć na sklepie. Dzięki temu zdobywam wciąż na nowo stałych zadowolnych klientów, a mój sklep internetowy się rozrasta. W przyszłości pewnie będę myślała o tym, żeby otworzyć sklep stacjonarny, w którym będzie można zobaczyć na żywo większość produktów. Na razie osobom niezdecydowanym podsyłam na ich życzenie próbki róznego rodzaju tesiemek, nici i innego rodzaju dodatków. 

Moje zainteresowanie pracami plastycznymi przełożyło się na moje obecne zajęcie zarobkowe. Otworzyłam bowiem internetową pasmanetrię, w której sprzedaje bardzo szeroką ofertę tasiemek, guzików i wszystkiego, co jest potrzebne do szycia i tworzenia różnego rodzaju ozdób do domu. Na stronie udostępniłam czat, który umożliwia klientom komunikowanie ich potrezb, jak chodzi o asortyment. Sklep bardzo dobrze się rozwija.