Ogródki piwne wyposażone w parasole

Jeśli posiadasz restaurację, lub bar, która jest zlokalizowana w centrum dużego miasta, to na pewno myślałeś nie raz o postawieniu ogródka piwnego na deptaku przed restauracją. Jest to dobry pomysł, gdyż wielu Polaków, a także turystów z zagranicy, uwielbia tego typu usługi gastronomiczne i na pewno wielu z nich zdecyduje się z tego skorzystać.

Wykorzystanie parasoli z nadrukiem reklamowym

parasole z nadrukiem reklamowymAby założyć ogródek piwny trzeba uzyskać odpowiednie pozwolenia i podpisać z zarządcą deptaka umowę, na wydzierżawienie terenu pod ogródek. Posiadając odpowiednie papiery możemy przystąpić do jego założenia. Na pierwszy ogień idą oczywiście stoliki, które będą służyły gościom, za miejsce do konsumpcji oferowanego asortymenty. Jako, że ogródki zakłada się tylko w sprzyjających warunkach pogodowych, to głównie stawia się je latem, podczas upałów. Żeby ochronić klientów przed słońcem i dać im odrobinę otuchy w cieniu wykorzystuje się ogromne parasole rozstawione nad stolikami. Chronią one nie tylko przed słońcem, ale i przed deszczem, więc podczas deszczowej pogody także można cieszyć się miło spędzonym czasem w restauracji. Parasole mogą być oczywiście kolorowe, ale najczęściej są to parasole z nadrukiem reklamowym, na którym widnieje logo naszej restauracji lub inna grafika. Zamawia się je indywidualnie w firmach, które zajmują się dystrybucją tego rodzaju produktów. Parasole reklamowe są wciąż bardzo dobrym sposobem, także na zareklamowanie niektórych marek piwa, które są serwowane na miejscu. Jeśli nie chcemy wydawać na parasole do naszego ogródka pieniędzy, to warto porozmawiać, z dystrybutorem piwa, czy nie zechciałby umieścić parasol z jego logiem w naszym ogródku za darmo. Bardzo często uzyskujemy na to od nich zgodę, szczególnie jeśli nasz ogródek znajduje się w zatłoczonym miejscu, gdyż jest to dla nich dodatkowa reklama. My natomiast oszczędzamy na kosztach zakupu parasoli.

Oczywiście nic nie zastąpi parasola z logo naszego lokalu. Zwłaszcza jeśli nasz lokal posiada odpowiednią renomę. Jest to dodatkowa reklama, która przekonuje do nas klientów. Od dawna klienci ufają firmom, które prezentują sobą jakąś wartość, a taką na pewno będziemy prezentowali, pokazując, że stać nas na zamówienie indywidualnego parasola do naszego ogródka.