Noszenie praktycznej sukienki

Zawsze lubiłam wygodne ubrania i w szkole chodziłam głównie w dresie. Matka oczywiście namawiała mnie do noszenia sukienek, ale byłam nieugięta. Dopiero jak dorosłam, to zmieniłam swoje podejście do ubrań a styl dość mocno mi się zmienił. Nadal jednak lubiłam nosić dresy, bo były wygodne i praktyczne. Po co miałam rezygnować z wygody? To nie było w moim stylu.

Kupno sportowej sukienki najlepszą decyzją 

praktyczna sukienka sportowaLatem zazwyczaj nosiłam spodenki, ale chciałam też mieć jakąś wygodną sukienkę, którą mogłabym założyć na zakupy, na spacer, ale czuć się w niej komfortowo. Najlepiej jakby jeszcze miała kieszenie, żebym mogła schować telefon czy kartę płatniczą. Żadna z sukienek, które miałam w domu nie była taka praktyczna, więc czekały mnie kolejne zakupy. Moim celem zakupowym była praktyczna sukienka sportowa, którą zamierzałam kupić i obiecałam sobie, że bez takiej kiecki do domu nie wrócę. Modne były sukienki sportowe i dzięki temu znalazłam odpowiednią dla siebie w pierwszym sklepie odzieżowym, do którego zajrzałam. Kupiłam praktyczną sukienkę w sportowym stylu. Była ona w rozmiarze uniwersalnym ze ściągaczem w pasie. Miała dwie głębokie kieszenie zapinane na zamek i kaptur. Była wygodna i na dodatek mogłam ją nawet ubrać do pracy. Była ona wykonana z delikatnego materiału, który idealnie nadawał się na lato. Nawet jak się spociłam, to na sukience nie było żadnych śladów. Sukienka była tak luźna i wygodna, że mogłam w niej nawet jeździć rowerem. Była odpowiedniej długości i nie podwijała się do góry. Po tygodniu wróciłam do tego sklepu, żeby kupić sobie drugą taką samą sukienkę sportową, ale w innym kolorze. Była tak wygodna, że mogłabym nosić ją właściwie bez przerwy. Miałam praktyczną kieckę, która była wygodna, i w której wyglądałam modnie i stylowo. Takie ubrania doceniałam najbardziej. Kolejną sukienkę kupiłam w jasnym kolorze dla odmiany. 

Moja matka była zachwycona widząc mnie w sukience. Styl bardzo jej się spodobał i nawet udało mi się namówić ją, żeby kupiła sobie taką samą sukienkę. Nawet poszłam z nią do sklepu, żeby jej doradzić. Mama wybrała identyczną sukienkę jak moja, ale zdecydowała się na taką w bordowym kolorze. To był jej ulubiony kolor, w którym czuła się bardzo dobrze. Mama była zachwycona sukienką.