Negocjacje z producentem opakowań

Niedawno postanowiłem wprowadzić do sprzedaży nowy produkt. Nie było to specjalnie trudne, ponieważ produkt był już praktycznie gotowy, pozostawało wybrać odpowiednie opakowanie. Jednak łatwo dogadałem się z producentem i w szybkim czasie ustaliliśmy ilość zamówionych opakowań, a także cenę za jedno z nich. Opakowania zostały zrobione tak, jak trzeba.

Kontakt z producentem opakowań

producent opakowań z nadrukiemRozmowy biznesowe z producentem były bardzo udane. Producent opakowań z nadrukiem wycenił opakowanie na piętnaście groszy brutto. Taka suma oczywiście podlegała negocjacjom. Z powodzeniem udało się ją zniwelować do dwunastu groszy za jedną sztukę. Producent pomógł mi dobrać odpowiedni wzór na opakowaniu. Dzięki temu miałem profesjonalne wsparcie. Wybór opakowania u producenta był bardzo duży, zarówno jeśli chodzi o jego formę, jak i materiał wykonania. Część opakowań jest z tektury. Zdarza się także wszelkiego rodzaju folia, plastik oraz papier. Na opakowaniach producent polecił zastosować odpowiednie ubarwienie. Kolory miały kojarzyć się nie tylko z produktem i jego zastosowaniem, ale także smakiem i innymi właściwościami. Ten producent bardzo dobrze podszedł do zamówienia, następnym razem na pewno odezwę się do niego. Każdego roku wydaje nowe produkty i jestem zainteresowany współpracą z nim. Takich producentów potrzeba na polskim rynku, ponieważ są bardzo przydatni.

U tego producenta otrzymałem świetne opakowania. Do tego cena była bardzo przystępna. Nie miałem problemu z wyborem wzoru, ani koloru. Dodam, że otrzymałem już kilka partii opakowań. Producent dotrzymuje terminów oraz wykonuje swoje produkty zgodnie ze standardami najwyższej jakości. Jest to oczywiście bardzo dobre, ponieważ tylko w ten sposób można mieć pewność, że nasza współpraca będzie udana.