Na imprezie pamiętaj o oświetleniu

Coroczne imprezy rodzinne dla pracowników naszej firmy to już kilkunastoletnia tradycja. Każdego lata spotykamy się na terenie byłego lotniska, by porozmawiać, pobawić się, czyli po prostu wspólnie spędzić czas. To także dobra okazja, by bliżej poznały się rodziny naszych pracowników, w końcu nie mają takiej możliwości na co dzień. Podczas pikniku jest również sporo zabawy i atrakcji dla dzieciaków, więc jesteśmy przekonani, że warto kontynuować nasze spotkania.

Tym razem postawiliśmy na dodatkowe oświetlenie

oświetlenie dekoracyjne w SopocieW tym roku szykujemy kolejny już piknik. Oczywiście przygotowań jest co niemiara, ale nie mamy wątpliwości, że warto się nadal spotykać. To także ukłon w stronę pracowników, w końcu to dzięki nim osiągamy sukcesy. Zresztą, w tym roku mija okrągłe 10 lat, od kiedy działamy w obecnej siedzibie, więc jest następna okazja, by świętować. Dlatego dodatkowo zdecydowaliśmy się na wynajęcie namiotu na luźny plenerowy bankiet. Uznaliśmy, że fajnie będzie przygotować coś takiego, czego wcześniej nie organizowaliśmy. Żeby było klimatycznie, znaleźliśmy także ofertę oświetlenia na imprezę. Jeśli chodzi o oświetlenie dekoracyjne w Sopocie, bo tam było nam najbliżej, by szukać odpowiedniej firmy, to łatwo znaleźć ciekawe propozycje. Jakie mamy możliwości? Światła w wybranych barwach, z różnymi motywami, tak by urozmaicić spotkanie. Oczywiście za wszystko odpowiada realizator, czyli wyszkolona osoba. W ofercie znaleźliśmy również możliwość wyświetlania logo naszej firmy, z czego oczywiście skorzystaliśmy. Powinno to stworzyć ciekawą wizualnie atrakcję. Nowości będzie jednak więcej, także dla dzieciaków. Postaraliśmy się o występ teatrzyku, zarezerwowaliśmy też mini plac zabaw i figloraj. Oczywiście nie zapominamy o cateringu, tu na szczęście mamy dobre doświadczenia z zaprzyjaźnioną restauracją.

Jeszcze o jednym nie wspomniałem. Zabawa na pikniku nie dotyczy tylko dzieciaków. Spotykamy się w końcu po to, by trochę się zrelaksować i pośmiać. Tradycyjnie będą więc zabawy i zawody sportowe, oczywiście z przymrużeniem oka, dla wszystkich naszych pracowników i ich rodzin. Co roku ta część pikniku sprawdza się w stu procentach, nie można więc z niej rezygnować. A po imprezie zawsze jest o czym rozmawiać i co wspominać. To także wpływa na dobrą atmosferę wśród załogi.