Modna sukienka na lato

Przed nami lato a więc czas urlopów, upałów, słońca i tak dalej. Latem możemy ubierać lekkie ubrania i cieszyć się tym, że nie trzeba korzystać z okrycia wierzchniego. Zawsze wraz z końcem zimy pojawiają się w sklepach kolekcje dedykowane na okres wiosenny połączony z letnim. Szczególną wagę do tych nowych propozycji projektantów przywiązują kobiety.

Kwiatowy wzór w modzie

sukienka letnia kwiatowaPora powoli szykować się do zmiany garderoby. Wiosna powoli zaczyna się bowiem zamieniać w lato. Dni są coraz cieplejsze, noce coraz krótsze, a słońce grzeje coraz mocniej, zachęcając nas do wyjazdów na urlopy. Co roku na rozpoczęcie wiosny projektanci przygotowują nam propozycje najmodniejszych w nadchodzącym sezonie ubrań. Za każdym razem są to nieco inne wzory i kroje, niż w poprzednim rok. W tym sezonie, na przykład, prawdziwym hitem jest sukienka letnia kwiatowa, którą każda kobieta powinna mieć w swoim domu. Najmodniejsze kwiatowe sukienki wykonane są ze zwiewnych, lekkich materiałów. W zależności od kroju można je nosić na spacer, do pracy, a nawet na bardziej oficjalne okazje. Do sukienki warto założyć eleganckie buty, na przykład sandały, chociaż projektanci aż tak się nie ograniczają. Proponują tez odważne połączenia, na przykład sukienka i sportowe trampki. Motyw kwiatowy przewija się na większości najmodniejszych kreacji. Akcenty kwiatowe można znaleźć nawet na męskich ubraniach, no i oczywiście na kolekcjach dedykowanych dzieciom.

W tym roku projektanci mody zaproponowali nam na okres wiosenno – letni bardzo zwiewne kreacje, z dominującym motywem kwiatowym. Kwiaty są wzorem, który regularnie powtarza się w modzie, tylko w nieco różniącym się od siebie wydaniu. Kwiaty pojawiają się nie tylko w damskich stylizacjach, ale też męskich. Dodają one ubraniom lekkości.