Materac najlepszym prezentem do tira

Mój kolega jest zawodowym kierowcą tira. To dzięki niemu mamy świeżę wędliny, bułki itp. w sklepach. Bardzo szanuję go za to, że podjął się jednego z najbardziej niebezpiecznych zawodów na świecie i jednocześnie chciałabym sprawić mu prezent, który przydałby mu się podczas długich podróży zagranicznych.

Materac zaprojektowany specjalnie dla kierowcy tira

dobre materace do tiraŻeby poszukać inspiracji postanowiłam zajrzeć do Internetu i przeczytać na forum, co ciekawego kupili inni Internauci swoim tirowcom. Spośród wielu ofert poszukiwałam takiej, która będzie dawała odpoczynek, a mój kolega będzie mógł łatwo z niego korzystać. Jedna z użytkowniczek opowiedziała o swoim prezencie dla jej męża, który również zarabia poprzez jeżdżenie tirami. Był to materac stworzony do odpoczynku w trakcie pauzy, czyli przerwy kierowców zawodowych w pracy. Wysokojakościowe i dobre materace do tira znalazłam na jednym ze sklepów internetowych i nie mogłam się nadziwić tym, jaki są wygodne i odprężające. Sama chciałabym mieć taki materac, na którym mogłabym się swobodnie ułożyć i wszystkie moje części ciała by odpoczywały. Materac składa się z kilku warstw, które wspólnie współgrają dla lepszego komfortu podczas snu oraz dla najlepszego wypoczynku i dopasowuje się do ciała. Producent zaopatrzył mój zakupiony materac w wygodną matę kokosową i dlatego po jednej stronie jest on średnio twardy, zaś z drugiej strony – miękki. Sprężyny dopasowują się do ciała i zapewniają odpowiednie ułożenie podczas snu oraz odciążają zmęczony kręgosłup. Chciałam, żeby mój prezent posłużył mu również jako dobry sposób na odpowiedni masaż napiętych mięśni. Poprzez leżenie na nim może zapewnić sobie kurację przeciwodleżynową. Cieszę się, że mój materac jest hypoalergiczny – kolega ma liczne uczulenia a długotrwałe przebywania na zwykłym materacu bardzo go uczula i mogłoby utrudniać pracę. Jeżeli pokrowiec się pobrudzi będzie można go łatwo zdjąć przez zamontowany zamek błyskawiczny i wyprać w pralce.

Dzięki temu, że materac jest dwustronny mój kolega będzie mógł wybrać stronę, na której będzie chciał spać. Dla samego odpoczynku po długiej trasie będzie mógł położyć się na wybranej stronie i zrelaksować. Już nie mogę się doczekać, gdy będę mogła mu wręczyć ten relaksujący i prozdrowotny materac.