Koszulka z nadrukiem dla każdego pracownika

Łapałem się różnych form reklamy, żeby jak najlepiej zaprezentować swoją firmę. Byłem dość kreatywny i dzięki temu niskim kosztem udawało mi się wypromować firmę. Pracownicy również angażowali się w różne akcje i dzięki temu firma stała się dość znana.

Zamówienie koszulek z nadrukiem w sklepie online

koszulki z nadrukiem sklepWpadłem na pomysł, żeby wysłać pracowników na zawody rowerowe. Udział w nich mogły wziąć wszystkie firmy. Były to zawody charytatywne w cały zysk miał zostać przekazany schronisku dla zwierząt. Każdy uczestnik miał mieć własną koszulkę z logo firmy, co zdecydowanie mi się spodobało, bo była to kolejna promocja dla mnie. Zgłosiło się dziesięciu moich pracowników, dla których postanowiłem od razu zamówić koszulki z nadrukiem sklep internetowy, z którym zawsze współpracowałem oferował takie rozwiązania, dlatego od razu tam się zgłosiłem. Wybrałem czarne koszulki, ponieważ logo mojej firmy było w kolorze pomarańczowym i na takiej koszulce prezentowało się widocznie. Duży nadruk był na tyle a z przodu miało być nadrukowane małe logo. Zebrałem też informacje o rozmiarach koszulek od pracowników i od razu złożyłem zamówienie. Naturalnie przekazałem własny projekt, ponieważ koszulki z nadrukiem miały wyglądać dokładnie tak, jak chciałem. Na zawodach ma być wiele innych firm, z którymi chciałbym współpracować. Wiem, że koszulki z nadrukiem przyciągną uwagę i być może przyniesie to ogromne efekty. Na to czekam. Przy okazji przekażę datek na schronisko, które wspieram od lat.

Koszulki były doskonałej jakości i wykonane z porządnego materiału. Pracownicy byli zachwyceni i powiedzieli, że takie koszulki powinienem zamówić jak będziemy jechać na imprezę firmową. Mieli rację, bo wszędzie byli potencjalni klienci i warto było to wykorzystać.