Funkcjonalne okulary z opcją przeciwsłoneczną

 

Nowoczesne rozwiązania w optyce pozwalają zaoszczędzić pieniądze i nosić innowacyjne oprawki okularowe. Chodzi o zastosowanie specjalnych nakładek przeciwsłonecznych. Mocowane są one dzięki wbudowanym magnesom, bezpośrednio do oprawek ze szkłami korekcyjnymi. Gdzie można kupić takie funkcjonalne okulary 2 w 1? Przede wszystkim warto pytać o nie w salonach optycznych i w renomowanych zakładach okulistycznych. Tam na pewno będzie wybór oprawek z nakładkami przeciwsłonecznymi.

Gdzie szukać oprawek 2 w 1?

sprawdzone oprawki okularowe z nakładką przeciwsłonecznąBardzo modne i wręcz poszukiwane stały się oprawki okularowe o podwójnej funkcji. Okulary łączące funkcję szkieł korekcyjnych i ochrony przed promieniowaniem słonecznym, są wskazane z wielu względów. Najważniejsze swoje funkcje udowadniają w przypadku kierowców. Podczas prowadzenia samochodu bezpieczeństwo jazdy jest na pierwszym miejscu. Modne i sprawdzone oprawki okularowe z nakładką przeciwsłoneczną chronią przed oślepieniem kierowcy. W okresie letnim nie trzeba rezygnować ze szkieł korekcyjnych, lecz w aucie zawsze można mieć magnetyczne nakładki przeciwsłoneczne. Także zimą, gdy ostre słońce razi w oczy, takie oprawki o podwójnej funkcji zdają wyśmienicie egzamin ze skuteczności. Oczywiście modny fason też ma znaczenie. Producenci sprawdzonych oprawek z nakładkami kładą nacisk na jakość zastosowanych materiałów. Podstawowe, bazowe oprawki wykonane są z solidnego metalu powlekanego barwnymi warstwami. Z kolei nakładki tworzone są ze specjalnego plastiku, syntetycznego materiału o podwyższonej odporności na promieniowanie słoneczne. Szczególnie osoby o wrażliwych oczach będą z takiego zakupu zadowolone. Oprawki 2 w 1 z nakładką przeciwsłoneczną mają porównywalną cenę, jak i zwykłe oprawki do szkieł korekcyjnych. Różnica polega na niewielkim, wręcz niezauważalnym elemencie, czyli małym, okrągłym magnesie wbudowanym w obudowę.

Tylko oprawki okularowe z podwójną funkcją zapewniają optymalną widoczność i skuteczną ochronę przed słońcem. Coraz częściej takie oprawki z nakładkami przeciwsłonecznymi można znaleźć w salonach okulistycznych i w zakładach optycznych. Zwłaszcza kierowcy samochodów będą zadowoleni z takiej okularowej innowacji, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort codziennej jazdy w wakacyjnym, słonecznym okresie.