Falbany hitem tego sezonu

Spódnice towarzyszą płci pięknej od najmłodszych lat. Jest to ta część ubioru, którą panowie mylą często z sukienkami, a która jest bardzo uniwersalnym odzieniem. Od jakiegoś czasu spódnice przeżywają swój renesans, stając się ubiorem nie tylko od święta. Styliści zachęcają panie do noszenia spódnic zarówno w wersjach eleganckich, jak i bardziej sportowych w tym sezonie letnim spódnice są jednym z najważniejszych elementów stylizacji.

Zwiewna spódnica dla pań

spódnica z falbanamiPrzez wiele lat kobiece ubiory zdominowane były przez różne wersje spodni, które uznawane były za jedne z najbardziej wygodnych i uniwersalnych elementów garderoby. Na dzień dzisiejszy sporo się zmieniło. Spodnie owszem, nadal są numerem jeden w damskich szafach, jednak do łask powróciły spódnice. Już od kilku lat ten bardzo kobiecy element garderoby zaczynał podbijać serca kobiet, ale prawdziwy boom nastąpił w tym roku. Najnowsze kolekcje, dedykowane na sezon letni, stawiają przede wszystkim na spódnice, które łączy się praktycznie ze wszystkim, od eleganckich dodatków, po typowo sportowe buty czy bluzki. Jedną z najchętniej kupowanych jest w tym sezonie spódnica z falbanami, która doskonale sprawdzi się w najcieplejsze dni. Spódnica ta nawiązuje do dziecięcych ubrań, dodając kobietom dziewczęcego uroku i seksapilu zarazem. Spódnice z falbanami, dostępne obecnie w sklepach, mają przeróżne długości i wzory. Najchętniej wybierane spódnice mają kwiatowe wzory, które są obecnie bardzo na topie. Spódnice z falbanami są lekkie, zwiewne i bardzo urocze. Dzięki temu, że są wykonane z cienkiego materiału, mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem w bardzo ciepłe dni. Wielu kobietom przypadły do gustu niesymetryczne spódnice z falbanami, często w najdłuższej części sięgające niemal do kostek. Mają one niewpotarzalny urok i pozwalają na tworzenie oryginalnych stylizacji. 

Damskie kolekcje ubrań co roku zaskakują nas swoją różnorodnością i nowościami lub powrotami. W tym roku do największych powrotów możemy zaliczyć na pewno spódnice, które na nowo zaczęły podbijać serca pań już kilka lat temu, ale teraz stały się tematem dominującym w najnowszych propozycjach przygotowanych przez projektantów. Prawdziwym hitem tego sezonu są falbankowe spódnice, lekkie i idealnie nadające się na lato.