Do smartfonów używam akcesoriów Spigen

 

Niektórzy twierdzą, że należę do ludzi, którzy chorobliwie dbają o swój telefon komórkowy. To chyba jest fakt, bo gdybym mógł to bym go trzymał za szybą, albo na miękkiej poduszce. Nie zabieram telefonu nigdzie tam gdzie mógłby się zniszczyć bądź zabrudzić. A paradoksalnie już kilka razy upadł mi z wysokości w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego poza dbaniem o telefon używam jeszcze najlepszej jakości akcesoriów do jego ochrony.

Zaufałem oryginalnemu etui

oryginalny spigen slim armorDo ochrony swojego telefonu używam tylko i wyłącznie sprawdzonych i oryginalnych akcesoriów. Nie stosuję w tym zakresie żadnych półśrodków. Na zakupie telefonu nie oszczędzam – podobnie zresztą jak na akcesoriach. Jednak to nie cena świadczy o jakości konkretnych akcesoriów, ale firma, która je produkuje. Na dzisiaj mogę powiedzieć, że jestem fanem tylko i wyłącznie jednej marki. Kupiłem całkiem niedawno kolejny oryginalny Spigen slim armor do mojego nowego telefonu. Jest to tak skuteczna ochrona smartfona, że nawet przy upadku ze sporej wysokości z moim telefonem nie dzieje się kompletnie nic. W tym etui marki Spigen zastosowano chyba po raz pierwszy nowoczesne poduszki powietrzne w rogach etui. Jest to patent tylko i wyłącznie tej marki produkującej takie super bezpieczne etui. Co bardzo ważne – chronią one nie tylko rogi telefonu. Doskonale chroniony jest też aparat w telefonie. Jakby nie patrzeć to dzisiaj większość modeli telefonów kosztuje naprawdę spore pieniądze. Porządnej ochrony nie funduje się przecież telefonowi za kilkaset złotych. A tymczasem etui marki Spigen kosztują naprawdę niewiele i można je z powodzeniem kupić praktycznie do każdego modelu smartfona. Ja kupuję wszystko w sklepie internetowym tej marki. Mają tam pełną ofertę akcesoriów. I w tej kwestii nie mam żadnej ochoty czegokolwiek zmieniać. Mam zamiar używać tych akcesoriów tak długo jak to będzie możliwe.

Mam takie a nie inne podejście do swojego smartfona, więc chucham na niego i dmucham. Im bardziej człowiek uważa tym bardziej może się zdarzyć, że telefon upadnie na ziemie zupełnie niespodziewanie. Dlatego stosuję również akcesoria ochronne. Preferuję tylko jedną markę, której akcesoria znane są chyba na całym świecie. A patent z poduszkami powietrznymi to jest technologiczne mistrzostwo świata.