Atrakcyjny kostium kąpielowy w dużych rozmiarach

Niedługo wybieramy się z przyjaciółmi na Dominikanę. Zaplanowaliśmy ten wyjazd dawno temu, ale trudno było nam się zgrać w jednakowym terminie. Niestety, ale tylko w ciągu trzech miesięcy znacznie przybrałam na wadzę. Zaczęłam nieregularnie jeść posiłki, często stołując się na mieście, bo nie mam czasu gotować. Ostatnio bardzo dużo pracuję i to zaczęło odbijać się na moim zdrowiu i samopoczuciu. Muszę zwolnić tempo i zadbać o siebie. Inaczej skończę jako sfrustrowana, otyła jędza, która wiecznie narzeka na swój los.

Jednoczęściowy kostium kąpielowy w dużym rozmiarze

kostiumy kąpielowe duże rozmiaryZ powodu kompleksów na punkcie swojego ciała, nie mam ochoty nawet przejść się po centrum handlowym. Wstydzę się wejść do sklepu i szukać odpowiednio dużego rozmiaru. Zniechęca mnie też widok szczupłych kobiet, które przymierzają stroje kąpielowe. Chciałabym wrócić do swojej idealnej wagi i to najszybciej, jak to możliwe. Wejdę sobie na stronę internetową sklepu z bielizną dla kobiet i poszukam coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli chodzi o kostiumy kąpielowe duże rozmiary stały się bardzo rozchwytywane. Zauważyłam, że często brakuje ich w magazynach sklepów online. Coraz więcej kobiet boryka się z problemem nadwagi czy wręcz otyłości. Zjawisko to można z łatwością zauważyć na ulicach. To mnie wcale nie pociesza, a właśnie przeraża. Myślę, żeby zamówić czarny i jednoczęściowy kostium kąpielowy z usztywnianymi miseczkami. Mam spory biust, a miseczki pozwolą mi go utrzymać w ryzach. Zastanawiam się tez nad kupnem chusty plażowej, która pozwoliłaby mi zakryć mankamenty mojej figury. Zamówię bawełniany strój, bez domieszek żadnych sztucznych tworzyw, ponieważ jestem na nie uczulona. Zależy mi na dobrej jakości materiału, bo szczególnie latem, skóra powinna oddychać i nie pocić się. Zaskoczyła mnie niska cena stroju kąpielowego – jedyne sto złotych.

Dokonałam zamówienia, bez dłuższego zastanawiania się. Jestem zadowolona z zakupu, bo nie wyobrażam sobie ubrać dwuczęściowy strój kąpielowy. Przynajmniej dopóki nie wrócę do poprzedniej wagi, to mogę zapomnieć, że kiedykolwiek chodziłam w bikini po plaży. Może jestem dla siebie bardzo surowa, ale jeśli ja sama nie zacznę od siebie wymagać, to któż to zrobi. Chcę czuć się komfortowo i swobodnie w swoim ciele, tak jak kiedyś.