Atrakcyjne zestawy białych mebli do łazienki

Od miesiąca remontuję całe mieszkanie. Mam już w pełni wyposażony salon, kuchnię, a teraz przyszła pora na łazienkę. Mam beżowe w niej kafelki, dlatego chciałabym dobrać do niej białe meble łazienkowe. Jeszcze dokładnie nie wiem, z jakich elementów te meble miałyby się składać, ale na pewno potrzebuję szafki pod zlew. Jest to teraz najważniejsza moja potrzeba, gdyż nie mam gdzie schować środków czystości. 

Szeroki wybór zestawów białych mebli do łazienek

zestaw białych mebli łazienkowychPrzeglądałam wczoraj katalog z meblami łazienkowymi, ale nic szczególnego nie znalazłam. Ceny tych mebli powalają z nóg, dlatego planuję znaleźć ciekawszą i tańszą ofertę na stronach internetowych sklepów online. Do salonu również udało mi się zamówić piękna kanapę, dębowy stół z krzesłami, właśnie ze sklepu internetowego. Zaraz wejdę na stronę popularnego sklepu z wyposażeniem łazienek. Mam niewielką ilość środków finansowych przeznaczonych na ten cel, dlatego muszę poszukać interesującej zniżki. Wiem z doświadczenia, że sklepy online bardzo często dają rabaty, jeśli dokona się zakupu powyżej określonej kwoty. Jest tutaj jeden ładny zestaw białych mebli łazienkowych, składający się z kilku elementów. W zestawie jest szafka pod umywalkę, regał, szafka z lustrem, stołek pod prysznic. Ważny jest dla mnie ten ostatni element wyposażenia, ponieważ jestem osobą niepełnosprawną i mam trudności związane z myciem. Mój mąż zamontował już specjalne uchwyty, dzięki którym mogę łatwo złapać się i wejść pod prysznic. Za cały zestaw łazienkowy miałabym zapłacić tysiąc złotych. Rabat jest przyznawany dopiero wtedy, kiedy dokonałabym zakupów na kwotę powyżej tysiąca pięciuset złotych. Myślę, czy nie dobrać jeszcze wieszaków, lampy i jednej małej szafki. Podoba mi się tutaj jedna z lamp, niezwykle elegancka, kryształowa i energooszczędna. Idealnie pasowałaby do wystroju całego wnętrza.  

Porozmawiam dziś ze swoim mężem, czy stać nas ta taki drogi wydatek. Wiem, że wyposażenie łazienki jest na długie lata, ale też zdaję sobie sprawę z tego, że mamy sporo wydatków. Dopiero, co kupiliśmy mieszkanie, mamy do spłaty wielki kredyt rozłożony na trzydzieści lat. Jestem jednak zachwycona tymi białymi meblami do łazienki, może uda mi się namówić męża na ich zakup. Jeśli nie, to poszukam czegoś tańszego.