Atrakcyjne miejsca w Kudowie

Pracuje na co dzień w bardzo dobrej i wysoko mierzącej wielkie międzynarodowej korporacji. Jestem generalne bardzo dumna z siebie, że udało mi się zdobyć tą posadę, a w cale nie było to łatwe. Konkurowałam w wieloma osobami, których kwalifikacje były bardzo wysokie. Jednakże, to ja zostałam wybrana z tego bardzo się cieszyłam. Moja praca wiąże się z licznymi wyjazdami. Na każdym takim wyjeździe staram się wykorzystać mój czas maksymalnie dobrze. Tak było i w tym przypadku.

W Kudowie Zdrój każdy znajdzie atrakcyjne miejsca

kudowa zdrój - atrakcje dla każdegoDostał przydział nowych delegacji, który otrzymuję zawsze na początku każdego miesiąca. Tym razem najbardziej zaintrygowała mnie Kudowa Zdrój – nazwę gdzieś już słyszałam i z czymś mi się kojarzyła ale nigdy tam nie byłam. Bardzo chciałam tam jechać i trochę pozwiedzać, na całe szczęście miałam odbyć tam tylko jeden lunch biznesowy i to wszystko a jechałam aż na cztery całe dni. To świetna okazja do wypoczynku, który mi się jak najbardziej należała. Postanowiłam dobrze się przygotować przed wyjazdem. W tym celu wpisałam w najbardziej popularna i dozgonnie przede mnie lubianą wyszukiwarkę internetową następującą frazę – kudowa zdrój – atrakcje dla każdego. Ukazało się moim oczom bardzo dużo wyświetleń pokazujących to urokliwe miejsce z wieloma atrakcjami turystycznymi do zaoferowania. Co chciałam na pewno zobaczyć to – Szczeliniec Wielki, wyglądał świetnie, takie skały były kiedyś moją pasją. Następnie bardzo znane Błędne Skały, który wyglądały niepowtarzalnie. Park Zdrojowy natomiast, aż się prosił żeby po nim pospacerować. Park Narodowy Gór Skalistych to już konieczność to zobaczenia – tego nie mogłam się chyba najbardziej doczekać. Dodatkowo chciałam się wybrać do Ogrodu Muzycznego, ponieważ zauroczyły mnie zdjęcia go ukazujące. Mistycznie wyglądała z całą pewnością Ścieżka Skalnej Rzeźby – aż chciało się nią przejść. Dodatkowo ciekawa wydała mi się propozycja jaką oferował Szlak Ginących Zawodów, lubię taką specyficzną historię.

Poza Parkiem Zdrojowym zdecydowałam się na miejscu odwiedzić także inne parki, na przykład ten w którym znajdowała się leśna kapliczka, czy też miejsce, w którym był tak zwany Leśny Lud, czyli posągi z kamienia. Dodatkowo odwiedziłam oczywiście Kaplicę Czaszek i Skansen w Pstraznej.